Kontakt

Styrelsen

Ordförande: Stefan Lindgren, Tv 110
E-post: stefan.lindgren@frigg277.se
Mob: 076-2012590

Vice Ordförande: Elliot Axelsson, elliot.axelsson@frigg277.se

Sekreterare: Nina Häkkinen, nina.hakkinen@frigg277.se

Ledamot: Caroline Pettersson, caroline.pettersson@frigg277.se

Ledamot: Sven-Erik Jäverbring, sven-erik.javerbring@frigg277.se

Ledamot: Micael Ekelund, micael.ekelund@frigg277.se

Ledamot HSB: Tina Hedlund, service.stockholm@hsb.se

E-Post: Styrelsen@Frigg277.se

Fastighetsförvaltning

Mustafa Güler (HSB)
Tel.: 010-442 10 00
Epost: service.stockholm@hsb.se

Felanmälan

Felanmälan HSB

Valberedningen

Sammankallande:

  • Zara Svensson, Tuvvägen 28
  • Marijo Palvara, Tuvvägen 92

E-post: valberedningen@frigg277.se

Senast uppdaterad 2022-08-16

Lämna ett svar

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.